Zapowiedź 11 kolejki: LZS Zdziary - ŁKS Łowisko.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Kolejny mecz przed nami w meczu 11 kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej zmierzymy sie na wlasnym stadionie z lidererem ŁKS Łowisko. Spotkanie rozegramy już jutro tj. Sobota 14 października 2023r. o godzinie 15:00.
W rozegranych 10 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 27 punktów i obecnie zajmuje 1 pozycje w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce ŁKS wygrał 6:0 z Transdźwigiem Stale. Bilans spotkań w obecnym sezonie to 9 zwyciestw i 1 porażka 3:0 z Sokół Nisko. Bilans bramkowy 42:5. Najlepszym strzelcem naszego rywala jest Dawid Wach strzelec 16 bramek.
 Nasz zespół po rozegranych 10 kolejkach zajmuje 5 pozycje z 17 punktami. Pięć zwyciestw, dwa remisyi trzy porażki to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej. W ostatniej kolejce zremisowaliśmy 1:1 z Azalia Wola Zarczycka po bramce Juliusza Cupaka.
Kto zwycieży w meczu 11 kolejki? Czy nasza drużyna zatrzyma lidera ŁKS Łowisko? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 15:00 na stadionie w Zdziarach. Serdecznie zapraszamy!!