9 Kolejka: Transdźwig Stale - LZS Zdziary.
TRANSDŹWIG POKONANY 0:3
W rozegranym wczorajszego dnia meczu 9 kolejki podopieczni trenera Pawła Szafrana wygrywają na wyjeździe z TS Transdźwig Stale 0:3. Do przewy wynik remisowy 0:0. W 50 minucie wynik otworzył Artur Łuczak strzelając bramkę na 0:1. Trzy minuty później bramkę na 0:2 strzela Wojciech Sobiło, a w 76 minucie wynik ustalił Artur Łuczak strzelając bramkę na 0:3.
Bramki dla LZS-u zdobyli
 0:1 50' Artur Łuczak (asysta Kamil Kobylarz)
 0:2 53' Wojciech Sobiło (astysta Kamil Kobylarz)
 0:3 76' Artur Łuczak (asysta Przemek Siudak)
Skład LZS: Krzysztof Płoskoń - Mateusz Pawłowski (75' Piotr Jarosz), Damian Sałek (65' Jerzy Gnidec), Krzysztof Urbanik (70' Krystian Tabaka)- Konrad Jandziński, Przemek Siudak, Radosław Wojtas (70' Rafał Gruszczyk), Kamil Kobylarz (65' Adam Cichoń), Juliusz Cupak (68' Piotr Wojtas) - Wojciech Sobiło, Artur Łuczak. Rezerwa: Jakub Cieśla, Patryk Machaj.
 Mecz 10 kolejki rozegramy na wyjeździe z Azalia Wola Zarczycka w najbliższą sobotę 7 Października o godzinie 16:00. Serdecznie już dzisiaj zapraszamy.