Zapowiedź 10 kolejki: Azalia Wola Zarczycka - LZS Zdziary.
 ZAPOWIEDŹ MECZU
 Już jutro tj. Sobota 7 października 2023r. o godzinie 16:00, LZS Zdziary zmierzy się na wyjeździe z Azalia Wola Zarczycka w meczu 10. kolejki Stalowowolskiej Klasy Okręgowej.
W rozegranych 9 kolejkach nasz przeciwnik zdobył 18 punktów i obecnie zajmuje 3 pozycje w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce nasz przeciwnik wygrał na wyjeździe z KS Jarocin 2:4. Bilans spotkań w obecnym sezonie to 6 zwyciestw i 2 porażki. Bilans bramkowy 22:11.
 Nasz zespół po rozegranych 9 kolejkach zajmuje 4 pozycje z 16 punktami. Pięć zwyciestw, jeden remis i trzy porażki to bilans LZS-u w obecnej rundzie jesiennej. W ostatniej kolejce wygralismy 0:3 z TS Transdźwig Stale po bramkach Artura Łuczaka x2 i Wojciecha Sobiło.
Kto zwycieży w meczu 10 kolejki? Czy nasza drużyna pokona Azalie Wola Zarczycka ? O tym przekonamy się już jutro o godzinie 16:00 na stadionie w Woli Zarczyckiej. Serdecznie zapraszamy!!